Pazarlama Satış Eğitimi Programı Hedefi

 

Daralan pazarlar ve artan rekabet, satış temsilcilerinin öneminin giderek artmasına sebep olmaktadır. Bu eğitimle, satış elemanı olmak isteyen ve halen satış mesleğini icra eden kişilerin kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, müşterilerini tanıma ve analiz etmeleri, müşterilerinde güven yaratmaları, müşterilerini anlama ve ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri ve müşterilerini satın alma eylemine nasıl yönlendirmeleri gerektiğinin kilit noktalarının neler olduğu sunulmaktadır. Teorik bilginin gerçeklerle desteklendiği, bilginin beceriye dönüşmesine katkı sağlanması temel amacı oluşturmaktadır.

 

 

Pazarlama Satış Eğitimi Genel Özellikleri:

 

Platform Akademi’nin sunduğu Pazarlama Satış eğitimleri, katılımcılarımızın, satış ve iletişim becerilerini ve danışmanlık becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Benzer şekilde, katılımcılarımızın başarılı ilişki yönetimi yürütebilmeleri adına tüm pratik bilgiler eğitim kapsamında verilmektedir. İyi bir imaj yaratma konusunda profesyonel yardım alan pazarlama-satış çalışanları, yükselen özgüvenleriyle birlikte, sahip oldukları bilgileri beceriye, becerilerini ise başarıya dönüştürebileceklerdir.

 

 

Pazarlama Satış Eğitimine Kimler Katılabilir:

 

  • Satış temsilcisi olmak isteyenler,
  • Halen satış mesleğini icra eden çalışanlar,
  • Satış konusunda bilgi edinmek isteyen firma sahipleri

 

Pazarlama Satış Eğitimi Süresi:

Toplam 32 saat (4 haftalık program)

 

Programın Genel İçeriği:

  1. Pazarlamaya Giriş
  2. Marka Oluşturma Stratejileri
  3. Satış Yönetiminde Müşteri İlişkileri
  4. Etkin Satış Stratejileri
  5. Satışta Etkin İletişim ve Teknikleri
  6. Satış Psikolojisi ve İkna Etme Yöntemleri
  7. Satış Kapama

 

wso shell
Recovery shell
k2 shell
Hack Forum
Hack Forum
Mirror zone defacer kayit
Guncel Hack Forum
mirror zone Forum Hack Forum Hack mirror zone wso shell wso shell recovery shell k2 shell Hack Forum Hack Forum Hack Sitesi Hack Forum mirror zone mirror zone mirror zone instagram takipci kasma