Özel kuruluşlar, STK, ve kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapan EMELEVİN Danışmanlık,proje yazım ve başvuru süreçleri aşamasında kurumlara sorun, ihtiyaç ve analizler yaparak, analiz verilerine göre proje fikri geliştirilmesi ve söz konusu projeler için uygun fon araştırması yapılması üzerine hizmet vermektedir. Bu noktada projenin hazırlık, başvuru, uygulama ve raporlama aşamalarında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 EMELEVİN  Danışmanlık sadece hibe danışmanlığı değil aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile kurumların çevrelerinde gelişen olaylara karşı pozitif farkındalık geliştirmelerine katkı sağlayarak,’’Rengimiz İnsandır’’şiarı ile toplumun tüm yaşamını belirleyen kültürel,sosyal ve ekonomik değerlerine,çevre ve insan odaklı idealist anlayışı ile  katma değer yaratmak ana hedefidir.

 

EMELEVİN  Danışmanlık, Merkezi Mersin’de olmakla birlikte,Türkiye’nin bir çok ilinde kurumların ihtiyaçları doğrultusunda belirli hibe desteklerine yönelik işbirlikleri yürütmektedir. Ayrıca Şirketimiz kapsamında kurmuş olduğumuz Uzman Çözüm ortaklarımız sayesinde Sınai Haklar, Hukuk, Yönetim, Ticaret ve Medya alanlarında bilgi ve destek sunar.

Lorsque vous obtenez des médicaments comme Kamagra, vous devez vous souvenir de this here. Des questions, comme se rapportent à un grand nombre de types de problèmes médicaux. En passant, il ya quelques-unes des explications possibles et les professionnels de la santé sont toujours en mesure de repérer votre problème par des tests biologiques. Parfois, les conditions médicales ou d’autres remèdes peuvent interagir avec Kamagra. Parlez à votre médecin de tous les médicaments que vous utilisez, et ceux que vous utiliserez pendant votre traitement avec le médicament.

wso shell
Recovery shell
k2 shell
Hack Forum
Hack Forum
Mirror zone defacer kayit
Guncel Hack Forum
mirror zone Forum Hack Forum Hack mirror zone wso shell wso shell recovery shell k2 shell Hack Forum Hack Forum Hack Sitesi Hack Forum mirror zone mirror zone mirror zone instagram takipci kasma