Özel kuruluşlar, STK, ve kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapan EMELEVİN Danışmanlık,proje yazım ve başvuru süreçleri aşamasında kurumlara sorun, ihtiyaç ve analizler yaparak, analiz verilerine göre proje fikri geliştirilmesi ve söz konusu projeler için uygun fon araştırması yapılması üzerine hizmet vermektedir. Bu noktada projenin hazırlık, başvuru, uygulama ve raporlama aşamalarında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Proje Yönetiminin bir ekip işi olduğuna  inan ve Yönetim Danışmanlığını “Proje Yönetimi “ kapsamında değerlendiren EMELEVİN Danışmanlık, alanında uzman çözüm ortakları ile işbirliğine giderek  Kurumsal analizi yapılan KOBİ’lere ihtiyaca yönelik   sürdürülebilir  Yönetim Sistemleri, Muhasebe ve Finans Yönetimi, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, Eğitim, Kalite Yönetim Sistemleri, Kurumsal Kaynak Planlanması ( ERP ), E-Ticaret, Sınai Haklar, Hukuk, Pazarlama ve Reklam alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

EMELEVİN  Danışmanlık sadece hibe danışmanlığı değil aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile kurumların çevrelerinde gelişen olaylara karşı pozitif farkındalık geliştirmelerine katkı sağlayarak,’’Rengimiz İnsandır’’şiarı ile toplumun tüm yaşamını belirleyen kültürel,sosyal ve ekonomik değerlerine,çevre ve insan odaklı idealist anlayışı ile  katma değer yaratmak ana hedefidir.

EMELEVİN  Danışmanlık, Merkezi Adana’da  olmakla birlikte,Türkiye’nin bir çok ilinde kurumların ihtiyaçları doğrultusunda belirli hibe desteklerine yönelik işbirlikleri yürütmektedir.

 

 

Saygılarımızla,

Emel SEVGİ ÖNGÖR

Kurucu / Genel Müdür

 

 

Cet article a examiné quelques informations de base à garder en vue, ainsi que la façon dont vous pouvez trouver des options pour acheter des médicaments. Perharps vous avez déjà lu quelque chose à ce sujet. Parlons de médicaments divers. En savoir plus sur read more. Présentez de nombreux patients recherche en ligne pour le mot clé exact sur Internet. Beaucoup de sites Web le décrivent comme . Il ya plus de 200 médicaments sur ordonnance peut conduire à la dysfonction érectile, y compris certains remèdes de tension artérielle, des remèdes de douleur, et plusieurs antidépresseurs. Certaines conditions médicales ou d’autres drogues peuvent interagir avec Kamagra. Internet est un moyen idéal pour trouver un pharmacien dans votre région qui traite un tel dysfonctionnement.

wso shell
Recovery shell
k2 shell
Hack Forum
Hack Forum
Mirror zone defacer kayit
Guncel Hack Forum
mirror zone Forum Hack Forum Hack mirror zone wso shell wso shell recovery shell k2 shell Hack Forum Hack Forum Hack Sitesi Hack Forum mirror zone mirror zone mirror zone instagram takipci kasma